?

Log in

Ok, ok, som tu

Potom, ako každú chvíľu dostávam maily o tom, že bran updatuje journal a ja to zakaždým čítam neprihlásená, takže ani comment nemôžem nechať, som sa rozhodla, že nebudem zanevierať na možnosť vykecať sa.
Tak.

Začnem srazom, ktorý bol úplne úžasný. Nemám čo povedať. Palička je na čestnom mieste v mojej vôbec nie bordel izbe, kde sa na ňu zbožne pozerám. Trblietky som si položila v kúpeľni na poličku aby som na ne dobre videla. Fotky nemám, ale keď budú, tak sa z nich budem vytešovať.
Ja viem, že to, že sraz bol úžasný, píšem vždy, keď sa z Brna/Zlína/BA vrátim. A vždy napíšem, že bol najúžasnejší :-D. Pripadám si kažadým hlúpo, ... sakra, vždy je to pravda.

Som Mary Sue stíhačka. Od dokonalej mám dosť a od ultra blbky ešte ďalej. To mám z toho, že som nechcela vyzerať strašne pošahane, keď som mala chuť odpovedať, že Zelí nie je dobrý dezinfekčný prostriedok. Ale možno (ak nezabudnem, aká bola otázka), raz vyletím do vesmíru a porozprávam sa s mimozemšťanmi o najnovších kozmetických prípravkoch, predstavím sa im pani Blacková a okamžite si svojou úprimnou povahou získam ich priateľstvo.

Inak, som chorá. Už od minulého týždňa, na bibliotéke som vysvetľovala hry (eh, nikdy nikdy nikdy viac) a vykecala som si hrdlo. Ale mamka by ma nepustila do Zlína, tak som zaťala zuby a chodila do školy :-D. Vedúca ma už musí nenávidieť, keď jej priemerne dvakrát do mesiaca v pondelok ráno odhlásim službu z poobedia s tým, že som chorá/rozchádzam alergiu/... :-D. SEriózne by som mala odznovu robiť celý projekt na informatiku (časopis), lebo sa mi pôvodná verzia vymazala. Stavila som na obsah a nie na design, takže robím zoznamku pre úchylákov na domáce spotrebiče. Má niekto chuť na rande s práčkou, 100-100-100, 7 ročnou s ladnými pravidelnými krivkami?

Dobre, seriózne mi zahrabáva. Vediem vnútorné monológy, ktoré len silou vôle nepíšem aj sem, ľutujem sa, vzrušujem sa nad hlasom Matta Bellamyho (či ako sa volá?) a pridávam sa k mojej kamarátke, ktorá konštatuje, že kebyže mi henten chlap hrá na klavíri u mňa doma, tak asi nestihne dohrať jednu pesničku, keďže by bol za pár sekúnd zamestnaný niečím úplne iným (ako napr. nespadnúť zo stoličky keď  sa naňho vrhne jedna obluda za účelom znásilnenia)...

C.

P.S.: len čo zistím, ako sa tu menia pozadia *devil*

Comments

XDDDDDDDDDDDDD jsem pro znásilnění Matta Bellamyho všema deseti!

<3

Dvadsiatimi, zabudla si na nohy :-P

Ne, seriously, si predstav, žeby ti doma hral na klavíri a spieval do toho... kokos, on by fakt nedospieval pesničku.
No Káji! To rande s pračkou si ještě rozmyslím, zní to ale tak jako tak skvěle... i když neměla bys tam spíš pračku mužského pohlaví? :)).

Já po každým srazu taky říkám, že byl nejlepší:D... ale tenhle byl fakt hodně moc moc moc fajn:).
*hugs*
No, ono je to časopis s názvom Hľadám JU. :-D Ale čiste pre teba založím hľadám JEHO. :-D Vieš, akože TEN vysávaš, odšťavovač, mixér... vrn vrn vrn.
každú chvíľu dostávam maily o tom, že bran updatuje journal
fakt? a to bych ráda věděla proč... *přemýšlí, jestli zas na něco neklikla jen aby viděla, co to udělá*

na Mary Sue ultra blbku to příště určitě dotáhneme ;)) a když ne, založíme vlastní odnož - Mary Sue s korunkou/paličkou ;))
a pračky nejsou můj typ... nebyla by milá, hodná, osamělá myčka nádobí? X))
asi preto, že sa máme v tom Friend liste či ako sa tomu hovorí :-D

Hej, no, Mary Sue princezná :-D jo! :-D

Aj myčka by byla. Pak vám dám link, keď to konečne urobím :-D

November 2008

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Powered by LiveJournal.com